05. 09. 2016.

Mistrovský turnaj MP v Nespekách


První kolo mistrovských turnajů OP MP skupiny „B“ se odehrálo v neděli 4.9. od 9:00 na hřišti v Nespekách. Každý zápas se hrál na 2 x 15 minut.

Pecerady A – Nespeky 6:6
V prvním zápase se naši starší utkali s domácím týmem Nespek. A byl to hodně vyrovnaný zápas i když to tak na začátku, kdy se naši hráči rychle ujali tří brankového vedení, nevypadalo. Tým Nespek ukázal, že je silný.

Pecerady B – Benešov 6:6
První zápas sezóny odehráli všichni mladší hráči s velkým nasazením a bojovností a sehráli s Benešovem vyrovnaný zápas.

Pecerady A – Pecerady B 17:1
Ve vzájemném zápase byla u mladších hráčů B týmu vidět nervozita a respekt ze starších hráčů A týmu. Nechodili tolik do vzájemných soubojů jako s Benešovem a hráli opatrně. Zkušení hráči A týmu měli celou dobu navrch a zaslouženě vyhráli.

Pecerady B – Nespeky 0:14
Ve třetím zápase se na mladších hráčích už začala projevovat únava, z naší strany to bylo hodně statické a soupeři jsme hodně šancí darovali zadarmo.

Pecerady A – Benešov 12:2
Naši starší si s Benešovem poradili a odehráli pěkné utkání plné soubojů, kliček a přihrávek. Zkušenost našich starších hráčů se ukázala jako výhoda. Mladší Benešov se ale nevzdával, a i do dalších zápasů ho nesmíme podceňovat.

V této sezóně hrajeme na hřišti, které je podle nových pravidel o 5m delší a 5m širší než v minulém ročníku. Širší hřiště dává šance našim technickým a rychlím hráčům, kteří toho využívali už v prvním zápase. Na druhou stranu je větší hřiště náročnější na kondičku a na hodně našich hráčích to bylo ve třetím zápase znát. Musíme jen doufat, že se po letních prázdninách dáme rychle dohromady a budeme se jen zlepšovat. Na hráčích, kteří s MP odehráli minulý ročník bylo již vidět větší sebevědomí a zkušenost, na hřišti předváděli kličky, přihrávky, paráda. Ale i nováčci v MP, kteří se teprve rozkoukávají a sbírají první zkušenosti předvedli parádní a nebojácný výkon. Na hráčích bylo vidět, že do toho dávají všechno.

Naše sestava:
Tonda Kr. (G), Tonda Ka., Kačka (G), Torka, Vojta M. (G), Lukáš K., Sebastián, David
Jakub B. (G), František B., Robert, Matěj (G), Jára (G), Lukáš V. (G), Tomáš (G), Dominik