10. 10. 2016.

Mistrovský turnaj MP v Peceradech


Poslední místrovský turnaj jsme sehráli v neděli 9.10. na domácím hřišti v Peceradech. V posledních týdnech se potýkáme s velkou marodkou a jako obvykle jsme do turnaje nastoupili s minimem hráčů.

Pecerady A – Nespeky 17:5
Starší hráči dosud sehrávali s Nespeky vyrovnané zápasy, ale tentokrát soupeře přehráli.

Pecerady B – Benešov 0:10
První zápas mladším hráčům s Benešovem nevyšel. Hráčům se první poločas dařilo držet se soupeřem krok, ale ve druhém nám dal Benešov lekci.

Pecerady A – Pecerady B 22:3
Vzájemný zápas sice tentokrát vyzněl jednoznačně pro starší hráče, ale i mladší dokázali, že umí zabojovat o míč a díky tomu se jim podařilo vstřelit tři branky.

Pecerady B – Nespeky 4:5
Ve třetím zápase se zranil Jakub a tým mladších posílil Vojta M., který nastoupil do branky. I díky tomu jsme s Nespeky sehráli vyrovnaný zápas.

Pecerady A – Benešov 11:2
Ve třetím zápase se pokusil naše rozjeté hráče zastavit Benešov, ale nepodařilo se mu to i přes to, že naši hráči hráli bez možnosti střídání.

Většinu turnajů jsme odehráli v minimálním složení s žádným nebo jedním hráčem na třídání. Pro všechny hráče na hřišti, ať už mladší nebo starší to znamenalo velkou porci fotbalu s minimálním odpočinkem. Na předváděné hře to začíná být znát a s každým odehraným turnajem jdou jejich fotbalové dovednosti, sebevědomí a fyzička nahoru.

Velké poděkování patří všem hráčům a nejen jim, ale i rodičům za jejich povzbuzování.

Naše sestava:
Lukáš K. (G:4), Vojta M. (GK, G:10),  David (GK, G:1), Matyáš (G:19), Kačka (G:17), Tonda Kr (G:1).
Jakub (GK, G:2), Matěj (G:3), Jára (GK), Lukáš V., Vojta H., Vašek H.

« z 2 »