18. 10. 2015.

Mistrovský zápas MŽ – Pecerady x Vrchotovy Janovice – Votice 5:3 (3:3)


Dalším naším soupeřem byly Vrchotovy Janovice – Votice, které se dlouho držely na předních příčkách tabulky. My jsme opět nastoupili bez Iva a Dana, kteří jsou nemocní. Naopak jsme zařadili zpět Kubu, který rychle vyléčil zraněné koleno a vypůjčili jsme si Kryštofa, který už předtím odchytal perfektně utkání za svůj tým starší přípravky.
Utkání jsme začali výborně. Jakub hýřil pohybem, hledal si balóny v prostoru a po bočních průnicích předkládal perfektní centry svým spoluhráčům. Bohužel je nikdo nedokázal využít. Soupeř sle také hrozil svým důrazem i fotbalovostí. V 7.minutě jsme inkasovali po chybě v obraně, kdy jsme minuli míč při pokusu o odkop. Srovnali jsme po Kubovo akci (kterou založil skvělým výhozem Kryštof), kdy jeho střela skončila na tyči a po té u Petra, který z blízka dorazil do prázdné. Chvíli na to nás poslal do vedení Filip Sl. po Jakubově přihrávce. Vzápětí zvýšil sám Jakub na rozdíl 2 branek chytrým zakončením podél brankáře. Soupeře jsme ale pustili do hry po špatně odbráněné akci po naší pravé straně. Ještě více se situace zdramatizovala po sérii našich chyb ve středu hřiště a nešťasném odrazu míče za záda Kryštofa. Soupeř snadno srovnal utkání, které jsme měli pevně v rukou.
Do druhé půle jsme šli s odhodláním hrát naší hru s důrazem na obranu. Jasně jsme řídili hru a branku sjme dali opět po Jakubově průniku přes 2 hráče, kdy jeho zakončení dorazil opět do prázdné Jarda. Poslední branku dal sám Jakub. Soupeř měl ve druhé půli snad jen jednu vážnější šanci po nepřesném odpoku Kryštofa po malé domů.
Se všemi trenéry jsme se po utkání shodli, že TÝM předvedl asi nejlepší výkon v této sezóně. Sedí nám fotbalovější soupeři, kteří jen nebrání svoje brankoviště. Jistý výkon a přehled Kryštofa nám umožnil hrát vklidu zezadu. Jakubovo důraz naopak slavil úspěch ve hře dopředu. Každý hráč hrál na hranici svých momentálních možností a hlavně velmi týmovým způsobem. Samozřejmě je hodně co zlepšovat. Každý dobře ví, kde má rezervy. To je první krok k tomu jít výkonnostně vpřed. Děkuji hráčům za výkon, nadšení, zaujetí, tah na branku i zodpovědnost a rozhodnost v obraně. Způsob hry okořeněný vítězstvím nám přinesl hodně radosti.
Peceradský utržený vagón jede dál! Tento víkend plný počet 9 bodů.
Marodům přejeme brzké uzdravení. Chybíte týmu!!

 

Sestava: Jaroslav (G:1, A:1), Jakub (G:2, A:3), Kryštof (GK), Tomáš L., Tomáš N., Matyáš (C), Filip Sa., Filip Sl. (G:1), Petr (G:1), Lukáš, Jan (A:1)