29. 08. 2017.

Mistrovský zápas SP proti Benešovu


V neděli 27.srpna pro nás oficiálně začala nová fotbalová sezóna. Hned na začátek jsme se postavili proti silnému týmu Benešova.

Je třeba si přiznat, že nás soupeř začal hned od začátku tlačit na naši polovinu a my za celý zápas nenašli proti tomu recept. Chtěli jsme být všude a pak jsme chyběli na svých postech. Prosazovat se individuálně se nám příliš nedařilo. Hráči na vlastní kůži zjistili, že v této věkové kategorii to již nepůjde cedit pouhou silou skrz nohy soupeře. Nedařilo se nám příliš v útoku a ani v rozehrávce.

Naše hráče je na druhou stranu třeba pochválit za nasazení, to bylo velké, ale dnes to prostě stačit nemohlo. V příštím zápase musíme hru zklidnit, hrát i hlavou a více kombinovat. Dnešní zápas ukázal hodně našich nedostatků, které nám v mladší přípravce leckdy soupeř prominul, ale dnes je tvrdě trestal. Na tréninkách máme na čem pracovat, a když to budeme dělat svědomitě a s nasazením, tak se výsledky rychle dostaví. Všichni naši hráči mají bezesporu velký potenciál a byla by velká škoda, kdyby ho nevyužili.

Naše sestava: Torka (C), Dáda, Tonda, Radek (GC), Petr (GC), Kuba (G:1), Milan, Filip