06. 09. 2017.

MZ SP proti Přestavlkům


V neděli jsme odjeli na náš druhý mistrovský zápas do Přestavlk. Oproti zápasu z předchozího týdne se hráči ukázali v úplně jiném světle. První polovina zápasu se nesla v našem soustředěném tlaku a soupeře jsme pustili k míči pouze sporadicky. Až na drobné výjimky se boj odehrával převážně před brankou soupeře.

Střel jsme vypálili nespočítaně. V brance Přestavlk byla ale dobrá brankářka a spoustu našich střel vychytala. Náš brankář, hrající v podstatě z poloviny hřiště, se k míči dostal pouze výjimečně.

V druhé polovině se obrázek hry poněkud změnil. Přestali jsme využívat celou šíři hřiště, přestali jsme kombinovat a hra se změnila na styl: hurá, bezhlavě na branku. Bylo to vidět nejen na stylu hry, ale ve výsledku i na počtu vstřelených branek, kterých byla oproti prvnímu poločasu pouze polovina. My jsme inkasovali jednou, a to z pokutového kopu soupeře.

Za první poločas si hráči zaslouží pochvalu, za ten druhý již tolik ne. Nesmíme se nechat unést vysokým vedením a stále hrát svoji hru tak, aby nás zápasy něco učily. Již příští týden nás čekají dva zápasy s papírově silnějšími soupeři, tak uvidíme, jestli udržíme koncentraci po celý zápas.

Naše sestava: Kačka (C, G:3), Torka, Dáda (G:1), Tonda (GK), Lukáš, Kuba (G:3), Fífa (G:5), Milan (GK, G:1), Radek