07. 09. 2017.

SP se opět dařilo, tentokrát proti Neveklovu


Ve třetím mistrovském zápase jsme ve vloženém kole nastoupili proti týmu Neveklova.

Od začátku jsme měli navrch. V prvním poločase se prosadila výrazně gólově Kačka. Ve druhém pak Kuba S. a po jednom gólu přidal Fífa, Luky a Petr. Byla vidět už i kombinační hra a proti minulému zápasu se nám o něco více dařilo roztahovat hru do stran. Ve druhém poločase jsme se nechávali trochu více unášet hrou dopředu a zapomínali bránit, ale bylo to lepší než v minulém zápase.

Na pozici obránců si výrazněji zahráli i hráči, které to jinak hodně táhne dopředu (Kačka a Kuba S.). Ale čím déle tam hráli, tím byli svědomitější a poctivě se vraceli. Torka, kterou to zase naopak táhne spíše do obrany si pochvalovala post středového záložníka. Petr se ukázal v dobrém světle jak v brance, tak taky právě na středu.

Fífa schytal nepříjemný šlapák. Dařilo se mu stejně jako Kubovi S. více zvedat hlavu a tím se zasloužili o řadu gólů. Na Tondovi je vidět neuvěřitelný progres hlavně co se týče fotbalového myšlení. Luky si začíná více věřit. Přestává zakopávat míče a nahrávky začínají nacházet spoluhráče. Vojta hodně narostl a může příště využít své fyzické převahy.

Všichni si zaslouží pochvalu. Na trénincích zapracujeme na přihrávkách, aby měly nejen přesnost ale i rychlost. Dál musíme zlepšit ještě využívání prostoru a hru dozadu.

Co nás zamrzelo, bylo hnojení trávníku ještě při rozcvičování obou týmů. Respektive následky. Hnojivo se na vlhké trávě začalo rozpouštět a na míči bylo cítit jak nepříjemně v rukou lepí a pokud se dostalo do oděrek tak nepříjemně pálilo. Odřeniny z pískem prosypaného trávníku jsme tedy hned omývali vodou z lahví. Příště by to chtělo hnojit někdy jindy a ne těsně před zápasem dětí ;-)

Naše sestava: Kačka (C, G:6), Torka, Tonda (GK), Vojta, Luky (G:1), Fífa (G:1), Kuba S. (G:4), Petr (GK, G:1)