03. 05. 2015.

Mladší přípravka ovládla i domácí mistrovský turnaj


V sobotu 2. května 2015 uspořádala TJ Jawa Pecerady třetí mistrovský turnaj skupiny C okresního přeboru. S organizací turnaje jsme si poradili zkušeně, všechno klapalo, poděkování patří všem, kteří pomohli. Od občerstvení, přes řízení zápasů, pořízení cen, až po uvítání a vyhlášení výsledků.

Náš tým opět ukázal, kdo je ve skupině C pánem. Hráči se točili na různých postech, v bráně se vystřídali tři různí brankáři. Přes všechny tyto změny, na které se musí hráči okamžitě adaptovat, což není jednoduché, vyhrál náš tým všechny zápasy. Navíc Kačka, Dominik a Matěj měli v nohách těžké celodenní páteční (a velmi úspěšně odehrané) turnaje v Hradci Králové a Českém Brodě. Výsledky zápasů: Pecerady – Olbramovice 13:0, Pecerady – Pyšely 5:3, Pecerady – Miličín 9:0, Pecerady – Dolní Kralovice 8:3. Dvě vítězství (proti Pyšelům a proti Dolním Kralovicím) se nerodila snadno. Shodně jsme v těchto zápasech prohráli poločas 1:2. Náš tým ovšem ukázal velký charakter a bojovnost a oba zápasy dokázal otočit v přesvědčivá vítězství. Opět se ukázala obrovská síla našeho týmu směrem dopředu, všech osm hráčů dalo alespoň jeden gól.

Že tým funguje herně i lidsky potvrdili hráči na hřišti. A velká poklona patří i rodičům a dalším blízkým hráčů, kteří se přišli na turnaj podívat v hojném počtu. Vytvořili na zápasech našeho týmu parádní atmosféru. Hráče povzbuzovali a fandili ze všech sil. Vše vyvrcholilo závěrečnou děkovačkou hráčů, kteří poděkovali svým fanouškům za skvělou podporu. Opět se ukázalo, jak dobře fungují vztahy hráči-rodiče-klub. Je radost s dětmi pracovat. Hráči se fotbalem báječně baví, to je úplně nejdůležitější. A navíc přidávají výborné výsledky. Celý tým je perfektní parta, což se potvrdilo i po skončení turnaje, kdy hráči jako jeden muž, uklidili ze hřiště vše, co vytrousili nebo pohodili návštěvníci turnaje.

Pro všechny velká pochvala a poděkování! Domácí mistrovský turnaj byl po všech stránkách úspěšný.

Naše sestava: Dominik (10 branek), Matěj (4), Tonda (7), Vojta H. (6), Martin (2), Tobiáš D. (4), Kačka (1), Jakub S. (1)