02. 05. 2015.

Přátelský zápas MP a PP v Krhanicích


Na druhý přátelský zápas ročníků 2007 jsme tentokrát vyrazili do Krhanic.

Odehráli jsme cca 4×10 minut v rozestavení 2-1-2-1.

Tentokrát byl náš tým poskládaný z větší části hráči ročníku 2008, kteří ještě nemají tolik herních zkušeností, doplněný navíc dvěma zkušenými hráči 2007. A není lepší způsob jak načerpat co nejvíce herních zkušeností, než odehrát zápasy proti silným soupeřům. A dnes to platilo dvojnásob. Začátek zápasu vyšel jednoznačně Krhanicím a naši hráči zůstali zaskočeni nejen výškovou převahou soupeře. Na polovinu soupeře jsme se dostávali velmi obtížně, ale přesto jsme se dostali k několika střelám a zahrávali pár rohových kopů.

Na postech brankářů se opět vystřídali Tobiáš D. a Vojta M., oba brankáři si v krupobití střel počínali srdnatě a i díky nim jsme nedostali od soupeře víc branek.

Obranu se snažili dirigovat střídavě Vojta M. a Tobiáš D. a k nim začali v obraně sbírat své zkušenosti hráči z PP. Na pozici záložníka odehrál celé utkání Jakub M., s těžkou rolí se rychle vyrovnal a při podpoře našeho útoku se mu podařilo jednou skórovat. V útočení se střídali postupně všichni hráči z PP, k větším šancím se nedostávali, soupeřova obrana byla rychlá a nepropustná, ale na našeho nejmladšího hráče v sestavě si nepřišla. Adam S. se dokázal prosadit i v tomto těžkém zápase a opět vstřelil branku.

Všichni hráči bojovali ze všech sil a odměnou jim byly dvě branky v síti silného soupeře. Pro trenéra a hráče z PP, kteří zatím odehráli jeden dva zápasy, to byla dobrá zkušenost, ze které si všichni vezmou ponaučení a vynaloží o to větší úsilí do dalších tréninků, abychom se vyvarovali chyb na které nás upozornil soupeř.

Zápas skončil za stavu 22 : 2 pro Krhanice.

Naše sestava:  za mladší přípravku Tobiáš D., Vojta M., Jakub M.  (1 branka) a za předpřípravku Adam S. (1), Lukáš K., Kuba O., Tonda Kr. a Jenda K.