16. 05. 2016.

MP Pecerady „Modří“ a „Zelení“ na domácím turnaji


Druhé kolo mistrovských turnajů skupiny „E“ se odehrálo v neděli 15.5. na domácím hřišti v Peceradech. I přes nepříznivou předpověď nám počasí vydrželo, nepršelo a občas se ukázalo i sluníčko.

Na našich hráčích byla vidět rozehranost po prvním kole, nesmělost a nervozita z neznámého soupeře byla najednou pryč, možná to bylo i tím, že díky marodce naskočili do hry Kačka s Torkou. Všichni hráči bojovali a nevzdávali se ani při nepříznivém výsledku, každý se snažil nedat soupeři míč zadarmo, hlídat si svého protihráče a napadat soupeřovu rozehrávku. I díky tomu se nám v koncovce dařilo a v síti soupeřů skončilo mnohem víc míčů než v prvním kole. Přesto jsme se nevyvarovali chyb. Naší Achillovou patou je stále rozehrávka od brankáře na obránce, ze které nám dává soupeř mnoho laciných gólů. Přesto musím všechny hráče pochválit za bojovnost, většina z nich dala do zápasu své maximum.

Pecerady x Neveklov  (6:12)
Zápas dvou rozdílných poločasů, v první půli nás soupeř jasně přehrával, ve druhé půli jsme ho zatlačili, ale nepříznivé skóre se nám už otočit nepodařilo.

Pecerady x Mezno (8:17)
Mezno předvádí na turnaji velmi kvalitní výkon, naši hráči se jen těžko prosazují, ale tentokrát se nám podařilo několik pěkných úniků a akcí ze kterých padl míč do branky soupeře.

Neveklov x Pecerady (2:9)
Tento zápas jsme zvládli dobře, všichni hráči bojovali a měli radost ze hry. Stále se učíme neběhat všichni za balonem, ale na to časem hráči přijdou.

Mezno x Pecerady (16:3)
Jako by jsme si mysleli, že když jsme vyhráli první zápas, že všechno půjde samo. Přestali jsme se soustředit. Hráči si během hry začali vyprávět, jaká to je škoda, že se netrefili do soupeřovy brány a ani nevěděli, že právě dostávají gól. Já jsem rád, že je to baví a mají si co říci, a že začínají o hře přemýšlet, příště už si to poví na střídačce a při hře budou soustředěni. Fotbalově jsme na začátku, ale už jsou na hřišti vidět stahovačky!!! Paráda!!! Hráči umí kličku, až když ji začnou používat v zápasech a takto brzy jsem to nečekal:-)

Naše sestava:
Tonda Ka. (G:3), Adam (G:6), Sebastián, Lukáš M. (G:1), Vojta M. (GC, G:1), Kačka (GC, G:3), Torka
Fanda V. (GC, G:1), Fanda K. (GC, G:1), Robert, Lukáš (G:3), Dominik, David (GC, G:4), Jára (G:1), Jakub B. (GC, G:2)

Videa ze zápasů: https://youtu.be/BudSi-MhNaQ a https://youtu.be/fXhbeaEFbPw