08. 05. 2016.

MP Pecerady „Modří“ a „Zelení“ na turnaji v Neveklově


V sobotu 7.5. nastoupily naše 2008 a 2009 do prvního z pěti jarních turnajů oficiální soutěže mladších přípravek, kterého se ve skupině „E“ účastní týmy Pecerad, Neveklova a Mezna. První turnaj se odehrál na hřišti Neveklova. Díky to mu, že ve skupině do zahájení soutěže zůstali jen tři týmy se každý turnaj sehraje dvoukolově každý s každým.

Už první turnaj ukázal, jak to budou mít hráči těžké bez podpory svých starších spoluhráčů z ročníku 2007, kteří hrají ve skupině „B“.

Pecerady x Mezno (4:9)
V prvním zápase jsme nastoupili proti hráčům Mezna, se kterými jsme se dosud ani jednou nepotkali. Zápas se nám moc nevydařil i přes výborný výkon brankáře. Po celý zápas nám chyběla snaha obsazovat si soupeře při rozehrávce a vracet se zpět se soupeřem při bránění jejich útoku. Hráči se zaměřili jen na útočení, ze kterého jsme dali pěkné čtyři branky, ale v obraně jsme zaspali a nechali našeho brankáře čelit samotného útokům soupeře.

Pecerady x Neveklov  (0:8)
Ani druhý zápas proti Neveklovu nezačal dobře. Vypadá to, že se hráči musí nejdříve otrkat s neznám soupeřem a až potom začnou hrát. V prvním poločase jsme dělali stejné chyby jako v prvním zápase s Meznem. Druhý poločas byl už o něčem jiném, hráči si soupeře obsazovali a snažili se v soubojích ale nepříznivý výsledek se jim už zmírnit nepodařilo.

Neveklov x Pecerady (3:9)
Naši nejmenší se ukázali jako velcí bojovníci, brzy jsme vstřelili branku a přidávali další. Výborně zachytal brankář. Mnozí hráči se snažili vymyslet nějakou kličku a někteří ukázali rychlost a tah na branku. Stále běháme v houfu za balonem, ale to je v této kategorii v pořádku. Proti rovnocennému soupeři se nám podařilo se  prosadit.

Mezno x Pecerady (12:1)
Při tomto zápase jsme opět bojovali, ale proti většímu soupeři to šlo těžko. Dostali jsme spoustu gólů po naší rozehrávce, ale to ještě netrénujeme a brankáři to měli hodně těžké. Několik příležitostí se nám nepodařilo proměnit v branku, ale nakonec jsme nezůstali s nulou. Hráče chválím za předvedené výkony, bojovnost a nasazení. Byl to pěkný zápas.

Turnaj dal příležitost ukázat se i mladším hráčům a i přesto, že máme ve hře stále co zlepšovat, nechali všichni hráči na hřišti své maximum.

 

Pořadí: 1.Neveklov, 2.Mezno, 3.Pecerady

Naše sestava: Jenda, Tonda Kr. (GC), Tonda Ka. (GC), Adam (G:1), Sebastián(G:1), Lukáš M., Vojta M. (GC, G:1), Vojta H. (GC), Lukáš (GC), Matěj (G:2), David (G:7), Jára (G:1), Tomáš (GC)