25. 04. 2015.

MŽ – 13. KOLO OS – KŘEČOVICE X PECERADY 6:10 (1:7)


Třinácté kolo nás v sobotu 25.dubna zavedlo do Křečovic, kde jsme sehráli v okleštěné sestavě náš třetí zápas jarního kola. Přestože nás byla asi polovina oproti tomu, s čím nastoupil soupeř, hřiště bylo naše. Měli jsme velkou chuť do hry a nebyl nikdo, kdo by na place nenechal, co bylo v jeho silách a někdo možná i víc.

Hráli jsme dobře nejen co se technické stránky týče, ale na hřišti jsme spolu komunikovali a drželi jsme při sobě. Výrazně se zlepšilo naše zpracování míče, rozehrávka od branky a celkově hra byla přímočařejší a po pár nahrávkách jsme již mohli pálit mezi tyče, v důsledku čehož jsme zaznamenali deset vstřelených branek, o které se podělilo hned pět našich hráčů.

Nemělo by cenu chválit každého jednotlivě, protože pochvala totiž patří bez výjimky všem. Každý z hráčů se zlepšuje, což je úžasné. Někdo zlepšuje techniku, někdo  orientaci ve hřišti, někdo přidává na důrazu.

Pokud bych měl dnešní zápas popsat jednou větou a kdo zápas viděl na vlastní  oči mi dá jistě za pravdu. Klobouk dolů a děkujeme.