26. 04. 2015.

Druhý mistrovský turnaj MP v Olbramovicích


I druhý mistrovský jarní turnaj mladších přípravek zvládl náš tým s naprostým přehledem. Zajeli jsme do pěkného areálu v Olbramovicích, přivítalo nás uplakané počasí, postupně se ale vyčasilo. Přijeli jsme pouze se sedmi hráči, ale na kvalitě naší hry to nebylo vůbec znát. Postupně jsme porazili Miličín 7:1, Pyšely také 7:1, Dolní Kralovice 3:0 a Olbramovice 7:0.

Na naši hru nemělo vliv, že jsme totálně proházeli sestavu. Hráči hráli na postech, na které nejsou zvyklí, v ostrých zápasech získávali přímo na hřišti dovednosti a návyky, které ještě nemají úplně zažité. Všichni se se změnami popasovali na výbornou. Matěj s Dominikem hráli obránce, Vojta H. odjezdil turnaj na postu záložníka, Martin, Tonda a Kačka se střídali v útoku, v bráně s klidem kraloval Tobiáš. P. Na poslední zápas se do brány postavil Matěj a odpočatý gólman Tobiáš P. z pozice pravého útočníka po deseti vteřinách otevřel skóre pohotovou dorážkou a do konce zápasu zkompletoval hatrick!

A nebyl sám, kdo se střelecky prosadil. Alespoň jednou se trefil každý z našich sedmi hráčů. To je skvělá zpráva, všichni naši hráči jsou nebezpeční před soupeřovou bránou! A hlavně jsme hráli pěkný fotbal. Ke kvalitnímu výkonu směrem dopředu jsme oproti prvnímu mistrovskému turnaji zlepšili i obranu. Inkasovali jsme tentokrát pouhé dva góly, z toho jeden klasický nechytatelný vlastenec po rohu soupeře. Ale i takové situace fotbal přináší. Důležité je, že to na náš výkon nemělo absolutně vliv, žádné svěšené hlavy, naopak hlavy nahoře a chuť rvát se o co nejlepší výsledek od začátku do konce.

Všechny chválím za nasazení, za koncentraci, za chuť do hry! Jen tak dál!
Naše sestava: Dominik (2 branky), Matěj (6), Tonda (3), Vojta H. (6), Martin (1), Tobiáš P. (3), Kačka (3)