26. 04. 2015.

Přátelský zápas MP a PP v Ratměřicích


I přes nepřízeň počasí dorazili všichni hráči a do Ratměřic jsme vyrazili v kompletní sestavě. Před začátkem zápasu pršet přestalo a tak jsme měli ideální fotbalové podmínky.

Hrálo se cca 3×15 minut v rozestavení 2-2-1.

Na postech brankářů se vystřídali Tobiáš D. a Vojta M., oba brankáři zahráli výborně a zneškodnili několik šancí soupeře, v jednom případě jim pomohl Lukáš K. odkopem míče z naší prázdné branky.

Jako obráci se střídali zkušenější hráči z MP a v útoku začali sbírat své první zápasové zkušenosti hráči z PP. Ani role obránců nezabránila Matyáši B. a Jakubovi S. ve skórování, oba předvedli dvě sóla na branku zakončená lobem přes vybíhajícího brankáře soupeře. V útočení nezůstávali pozadu ani hráči z PP, všichni bojovali jako lvi a dostali se do několika pěkných šancí, které dokázal proměnit Adam S.

Při útočení jsme občas zapomínali na obranu, čehož využil soupeř a dostal se do několika úniků ze kterých skóroval.

Všichni hráči odehráli dobrý zápas. Doufám, že pro hráče z PP, kteří zatím jen trénovali, to byla dobrá zkušenost a motivuje je to do dalších tréninků.

Zápas skončil za stavu 15 : 7 pro Pecerady.

Naše sestava:  za mladší přípravku Tobiáš D., Vojta M. (1 branka), Matyáš B. (7), Jakub S. (4) a za předpřípravku Adam S. (3), Lukáš K., Fanda V., Tonda Ka.