16. 03. 2016.

MŽ-Přátelák s Týncem na Faráku


V úterý 15.3. jsme v rámci tréninku odehráli přípravný zápas na umělce na Faráku s tradičním soupeřem z Týnce. Hrálo se v opravdu náročných podmínkách. Sníh s deštěm nás trápil první půlhodinu, takže věci hráčů byly brzo promočené. Odehráli jsme 3×20 minut při hře 5+1.

Zápas byl výsledkově velmi vyrovnaný po celou dobu hry.  My jsme po celou dobu tvořili hru, soupeř bortil naše akce a těžil z brejků a naší špatné rozehry od brankáře. V týmu soupeře jsou o něco mladší hráči, hodně jich spadá ještě do SP a mají také několik dívek. My máme o něco kompaktnější a vyrovnannější hráčský kádr. Hodně našich šancí pochytal výborný Vízy. My jsme v bráně vystřídali 4 kluky. Vypomohl nám i Domča z týmu SP, který dobře zastoupil svého nemocného bráchu Dana. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 9:8 pro Pecky, ale klidně to mohlo být i naopak.

Všem zúčastněným patří poklona, že přišli i ve špatném počasí a manželům Breburdovým velmi děkujeme za horký čaj pro hráče. Opravdu přišel vhod. Z hlediska naší hry se opět ukázaly nedostatky v bránění. Pomalé přepínání mezi činnostmi obrana/útok. Málo střelby z prostoru před bránou. Někdy špatná komunikace s brankářem. Málo na sebe mluvíme. Nevyužíváme celou šířku hřiště. Naopak byly opět k vidění pěkné kombinace, hlavičky, průniky po lajně. Jsme rychleji u odražených míčů, ale neumíme si pomoci uklidňující přihrávkou. Každopádně nás tento zápas prověřil co se týče morálky a chutě do fotbalu. Ta je v pořádku. Blíží se sezóna a přesvědčíme se, jestli jsme v zimě nezaspali a nebo se naopak někam posunuli.