14. 09. 2015.

Povedená odveta starší přípravky s Ratměřicemi


Tento víkend měla starší přípravka volný los a tak jsme si na neděli 13.9.2015 od 16.00 domluvili zápas s týmem Ratměřic z okresního přeboru. Byla to odveta za srpnový přátelák.

Náš tým nebyl kompletní, měli jsme na střídání jediného hráče – Filipa, který stihnul zatím pětkrát potrénovat a hned naskočil do zápasu proti soupeři z vyšší soutěže. Rozhodně se soupeře nezalekl, při jeho poctivém přístupu k tréninkům a zápasům má v sobě velký potenciál. Do branky se postavil poprvé v sezóně Kryštof a jeho výkon byl doslova excelentní. V brance velmi jistý, našel si čas i na efektní zákroky, a co víc, výtečně rozehrával míče spoluhráčům, to hře týmu hodně pomáhalo. Na levé lajně skvěle jezdil Vojta, dopředu dozadu, kličky, výtečné přihrávky, jak se od moderního obránce očekává. Dominik s Matějem odváděli výbornou práci, prosazovali se střelecky, nebáli se hrát jeden na jednoho. Tonda jako správný kapitán poctivě makal vzadu, snažil se podporovat útok. Tobiáš se se stále zlepšuje, k výborným fyzickým dispozicím začíná přidávat techniku, góly, tah na bránu, vymyslel i báječnou kolmou gólovou přihrávku.

Náš tým se rozjížděl vlažněji. V zápase na 4×12 minut jsme první čtvrtinu odehráli nerozhodně 2:2. O přestávce jsme si řekli, co je třeba zlepšit. Přidat v osobních soubojích, lépe se nabízet spoluhráčům, pomoci si chytrou přihrávkou, kličky vést do volného prostoru. Hráči od nástupu do druhé čtvrtiny hráli výborně, soupeře dokázali přehrávat. Poradili jsme si individuálně i kombinací. A když bylo třeba, šance soupeře zlikvidoval Kryštof. Všechny hráče velmi chválím za nasazení, i za to, že dokáží pokyny trenérů přenést na hřiště, což není vůbec snadné. Tým odehrál pěkný zápas, více než výsledek (10:2) nás těší předvedená hra. Děkujeme také divákům za jejich stálou přízeň!

Naše sestava: v bráně Kryštof, v poli Tonda, Vojta, Matěj, Dominik, Tobiáš, Filip.