13. 06. 2016.

PP na turnaji v Nespekách


Naši nejmenší se v sobotu 11.6.2016 zúčastnili turnaje hráčů nar. 2009-2010 na hřišti TJ Sokol Nespeky. Turnaj byl velmi dobře připraven. Na hřišti č. 1 a 2 se odehrávali souboje v kategorii hráčů nar. 2007-2008. Pro naše hráče byla skupina C na hřišti č. 3.

Za celý turnaj je třeba hráče pochválit. Hráli opravdu dobře i když v každém zápase trochu jinak. Ale v celku lze říci, že jsme strávili příjemné fotbalové dopoledne. Hráči vstřelili několik branek, předvedli několik kliček a přihrávek, prostě paráda.

PECERADY vs. KRHANICE – celý zápas jsme měli navrch, brzy jsme vedli o několik branek. Vytvářeli jsme si spoustu příležitostí a kluky to uklidnilo. Až moc. Nejednou jsme všichni chtěli vstřelit branku a brali jsme si míče mezi sebou, všichni běhali za míčem v chumlu a soupeř hrozil z protiútoků, z kterých vstřelil několik gólů.

PECERADY vs. TÝNEC N.S. – hned od začátku jsme si mysleli, že se to jako celý udělá samo. Ale ono ne, dostali jsme několik branek. Trochu jsme prostřídali a na lavičce si něco pověděli a najednou jsme začali dávat góly! Diváci nás hnali vpřed, ale když jsme dostali gól do naší branky, opět jsme přestali hrát a již jsme s výsledkem nic neudělali.

PECERADY vs. MINERVA – Minerva je tým děvčat a ony samozřejmě mohou hrát i starší proti mladším klukům. Pikantní byl i souboj Ondry se svou sestrou Bárou. Naši kluci se větších holek zalekli, a moc jsme zpočátku o balon nebojovali. Nutno také říci, že dívky jsou šikovné na balonu a neuhýbají ze soubojů, prostě umí hrát . Nakonec celý turnaj tým dívek vyhrál.

PECERADY vs. NESPEKY – V poslední zápase jsme se opět snažili, ale soupeř byl také velmi dobrý. U nás se vytratilo soustředění, ale to nevadí, hráči si na více fandících diváků také musí přivyknout. Nám se gól nepodařilo vstřelit, ale bojovali jsme až do konce.

Nakonec jsme skončili na čtvrtém místě. Předvedli jsme spoustu pěkných akcí, podstoupili mnoho tvrdých soubojů, vstřelili několik branek a turnaj nám ukázal, že fotbalově jsme na tom dobře, ale chybí nám soustředění na hru. To přijde časem. Myslím, že jsme si den všichni užili a budeme se těšit na další chvíle s fotbalem.

« z 2 »