11. 05. 2015.

Přátelský zápas MP a PP s Krhanicemi


Třetí přátelský zápas ročníků 2007 se uskutečnil na domácím hřišti v Peceradech a sehrát odvetu si přijeli hráči z Krhanic.

Odehráli jsme cca 4×12 minut v rozestavení 2-1-2-1.

Poučeni z předchozího zápasu byl tým složený z poloviny hráči ročníku 2007, doplněný hráči 2008/9. Naše hra se oproti předchozímu zápasu v Krhanicích zlepšila a projevila se i zkušenost hráčů 2007, zápas proto již neměl tak jednoznačný průběh.

Na postech brankářů se tentokrát vystřídali Tobiáš D. a Milan, oba brankáři zneškodnili několik šancí soupeře a i přes pár drobných chyb předvedli výborný výkon, který Milan korunoval při závěrečném penaltovém rozstřelu, kdy pochytal většinu soupeřových pokusů.

Obranu řídili skušení Jakub S., Milan a Tobiáš D., které doplnila mladší dvojice Fanda V. a Jenda K.. Na pozici záložníka se střídala Kačka s Matyášem a oba ukázali, že jim pozice tahouna týmu svědčí.

V útoku se střídali dvojice Jakub M. s Tondou Ka, a Lukáš K. s Kačkou (Matyášem), všichni se dokázali prosadit a vypracovat si několik šancí, ze kterých se vyklubalo pět branek v síti soupeře. Pokud zlepšíme koncovku a proměníme alespoň polovinu šancí, má se soupeř příště na co těšit.

Zápas skončil za stavu 10:5 pro Krhanice.

Naše sestava:  za mladší přípravku Tobiáš D., Jakub S., Jakub M., Kačka, Matyáš a Milan a za předpřípravku Lukáš K., Fanda V., Jenda K. a Tonda Ka.

« z 2 »