25. 03. 2012.

Příprava: Pecerady – Popovice 4:2(1:2)


Hosté nechali Áčko doma a tak jsme konečně mohli sehrát vyrovnanou partii. V první půli jsme si vybrali opět slabší začátek (i když leta tvrdím, že do kopce se hraje hůř, ale ostatní mě přesvědčují, že je to buřt) a dostali dvě branky. Naštěstí už před poločasem, jsme se zapsali také mi, když si po tlačenici na hraně vápna našel skulinu pro střelbu Šimi a nekompromisně zavěsil.

Druhý poločas již hosté vyčichli a jako bez motivace nechali proudit naše útoky za jejich obranu. Po rohovém kopu zakončil nečekaně hlavou po důrazném souboji na hranici malého vápna Tomáš Vojtek. Po jednom z breků soupeře byla nařízena penalta proti domácím, avšak Jirka v bráně projevil svoje schopnosti naplno a bravurně střelu k levé tyči lapil. Ihned z protiútoku jsme skórovali my a pravidlo „nedáš dostaneš“ se opět připomnělo. Skóroval Mařenka. Nakonec přidal trefu ještě Robin po dorážce. Hosté hráli druhý poločas zcela bez zálohy a spoléhali na výkopy brankáře za půlku. To jsme dokázali pohlídat a tak jsme zaslouženě zvítězili a zvedli si trochu sebevědomí před blížícími mistráky. Dobré taky je, že jsme soupeře po většinu utkání předčili také fyzicky. Že by kvalitní zimní příprava :-)?

Smolným mužem zápasu se stal opět náš staronový hráč a trenér přípravky Michal Petrášek, když po cca 10 minutách musel odstoupit kvůli vymknutému kotníku. Snad si smůlu vybral až do konce sezóny. Ještě poděkování rozhodčímu Petrovi Kavoňovi za výborný výkon a našim skvělým fanouškům za neutuchající podporu. Jste naším 12. hráčem.