21. 09. 2020.

První turnaj mladší přípravky a předpřípravky v Krhanicích


V neděli 20. září od 13h odehrála přípravka svůj první podzimní turnaj v Krhanicích s týmy Týnce, Krhanic A a Krhanic B.

Poslední týden nás trápí velká marodka, která ovlivnila i složení týmů.

Mladší přípravka odehrála svůj první turnaj v šesti hráčích s pomocí Vojty z předpřípravky, abychom měli aspoň jednoho hráče na střídání. V prvním zápase proti Krhanicím A se hráči sehrávali, byla na nich vidět nervozita, ale i přes soupeřovu herní převahu se nevzdávali a podařilo se jim i skórovat. Druhý zápas proti Krhanicím B byl už herně lepší, hráči se rozehráli, vstřelili několik pěkných branek a výhru si už nenechali sebrat. Třetí zápas proti Týnci byl dlouho vyrovnaný, ale v závěru se Týnci podařilo získat menší náskok, na který už kluci nestačili. V brance se vystřídali čtyři hráči. Žádný z hráčů nezůstal bez vstřelené branky. Všechny musím za jejich bojovnost pochválit i když máme stále herně co zlepšovat.

Předpřípravka zvládla svůj turnaj ve čtyřech hráčích s přehledem. Při hře 3+0 padala spousta pěkných gólů nejen do soupeřovy branky, došlo i na pár gólů do vlastní brány. Ale ono je to vlastně jedno kam ten míč padnul, hlavně že je z toho gól a velká radost střelce.