13. 09. 2020.

„Starší přípravka“ v Neveklově


V sobotu 12.9. dorazila oslabená starší přípravka do Neveklova jen s třemi hráči základní sestavy, kterou doplnili čtyři hráči mladší přípravky. Věděli jsme, že na sluncem zalitém hřišti v letním počasí nás čeká těžký zápas.

Tíha celého zápasu zůstala na bedrech Kuby a Filipa, kterým sekundoval Kája s pomocí hráčů mladší přípravky Terky, Leoše, Roberta a Ediny. Soupeř nás tlačil hned od první minuty, všichni hráči museli dát do zápasu maximum, ale i to nestačilo. Přesto se nám podařilo i pod tlakem vstřelit pět pěkných branek ze hry. Rychlou reakci v brankovišti soupeře zakončenou gólem předvedla Edina. Kuba vstřelil navíc parádní gól z přímého kopu, navzdory soupeřem postavené zdi. Svým výkonem překvapil i nováček Robert, pro kterého to byl jeho první zápas v dresu Pecerad a hned náročný zápas za SP. V brance se nakonec vytřídali tři hráči: Kája, Robert a Leoš pro které to bylo velmi težké. Hodně branek jsme dostali po chybné rozehrávce brankáře.

Pochválit musím všechny hráče za jejich výkon a předvedeno hru. S jedním hráčem na střídání to lépe nešlo, ke konci už byla většina hráčů na konci svých sil.