02. 10. 2016.

Starší přípravka v Olbramovicích ovládla zápas


Naše SP jela 1.10. do Olbramovic ke svému dalšímu mistrovskému utkání s pozměněnou sestavou. Částečně ovlivněnou omluvenými hráči, ale je pár jedinců, od kterých nikdy nevíme, zda přijdou či nikoliv. Stále s nimi počítáme, je jen škoda, že tady není žádná komunikace. Sestavu jsme s Martinem připravili s ohledem na vývoj situace a s přihlédnutím k individuálnímu rozvoji každého jednotlivého hráče. Jen tak získají nový pohled na hru, musí o své nové roli přemýšlet a bojovat mnohem více než na zažitém místě. Náš záměr vyšel na jedničku, protože všichni naši hráči se své úlohy zhostili znamenitě. Ano, je stále mnoho situací, které budou naši dravci řešit lépe, chce to jen čas a hlavně soustředění a nasazení.

Do zápasu jsme vstoupili excelentně, v sedmé minutě jsme již vedli o pět branek. Svého protivníka jsme přehrávali ve všech činnostech. Po střídání, kdy jsme nechali odpočívat naše zkušenější hráče jsme i nadále kombinačně i individuálně dominovali, jen jsme již neproměňovali množství brankových příležitostí a dovolili jsme soupeři korigovat výsledek. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, jako první. Hráči Olbramovic ale stále nic nevzdávali. Snažili se celý zápas a stále jsme museli být pozorní v obraně a stále hrát zodpovědně. U nás se hromadily spálené šance do kterých jsme se dostávali. Čím častěji se do nich budeme dostávat, tím pro nás bude příště snazší nalézt optimální řešení.

V poslední době se nám výborně rozehrálo duo Tonda a Vojta, kteří mají výbornou formu a mnohdy udělají z ostatních hráčů pouhé diváky. Z jejich hry těží celý tým. Na postu obránce nastoupil a s novou úlohou se sehrával Tobiáš a moc se nám líbil. Stejně tak i kluci v brance Radek a Kuba S. – sice toho nemuseli tolik řešit, ale získávali cenné zkušenosti v pohybu bez míče a přehledu ve hře, v poli si odehráli své zodpovědně. Kuba M., Filip N. se také velmi snažili a je na nich vidět obrovská chuť do fotbalu a dostávali se i do zakončení. Také se podíleli na vstřelených brankách. Lukášovi ještě trochu chybí pozornost, ale když se dostal k míči, pral se srdnatě proti větším protihráčům.

Naše hra byla kvalitní se spoustou hezkých akcí. Utkání se hrálo v příjemném prostředí, rozhodčí vedl utkání s přehledem a nakonec se dopočítal konečného skóre 3:12. Se všemi dravci se těšíme na další super tréninky a zápasy, za jejich přístup jim děkujeme.

Naše sestava: Vojta (5 branek), Tonda (1), Tobiáš (2), Kuba M. (3), Filip N. (1), Kuba S., Radek, Lukáš M.