08. 04. 2019.

Turnaj mladší přípravky v Úročnici


V neděli 7.4.2019 jsme na hřišti v Úročnici odehráli první turnaj jarní části okresního přeboru mladších přípravek ve skupině E spolu s Úročnicí, Nespeky a Vlašimí

Na první jarní turnaj dorazila kompletní sestava i s nováčkem Jirkou Ch. a poprvé v sezóně jsme mohli střídat dvě pětky.

Do prvního zápasu s Vlašimí šli hráči s nadšením a po velmi vyrovnaném výkonu jsme prohráli jen o dvě branky.

Vyrovnaný byl i druhý zápas s domácí Úročnicí, vítězství nám uniklo v posledních minutách, kdy soupeř dokázal dvěma góly otočit zápas.

V posledním zápase s Nespeky si hráči v úvodu vytvořili dvoubrankový náskok, který proti výborně hrajícímu soupeři udrželi až do konce.

Už první zápas nám ukázal, že máme stále co dohánět. Hodně branek jsme dostali z nepozornosti a chybné rozehrávky před vlastní brankou. Ale na všem můžeme při tréninku zapracovat a postupně se zlepšovat. Velkým překvapením byl výkon Jirky Ch., pro kterého to byl první turnaj v dresu Pecerad, který svou bojovností na hřišti mnohdy zastínil i své starší spoluhráče.

Díky všem rodičům a vlajkonošům za povzbuzování hráčů.

Sestava
mladší přípravka: Filip Šemík, Robin Bejček, Jakub Rybnikář, Jiří Petrášek, Vojta Touš, Lukáš Jun, Tomáš Kříž, Lukáš Kříž, Karel Kastner
předpřípravka: Jiří Chobotský