14. 03. 2016.

Turnaj MP Oneš Cup 2016


V neděli 13.3.2016 jsme se zúčastnili turnaje vypsaného pro ročníky 2007, který v Bystřické hale pořádal náš „spřízněný“ klub Ratměřice.

My jsme bohužel už před zápasem bojovali s velkou marodkou a z těch, kteří by věkově na tento turnaj spadali zbylo bohužel pouze pět hráčů (Milan, Kuba, Filip N., Kačka, Tori), které statečně doplnili jejich mladší spoluhráči (Sebík, Lukáš K., Tonda Kr., Vojta M., Áďa). Marodka byla velká a to jsme ještě netušili, že odpoledne a přes noc budou na „marodce“ tři hráči ze zmíněných pěti a během týdne je ještě doplní další. Na jejich herním projevu byla hodně znát únava už během turnaje a i trenér Bystřice poznal, že nehrajeme tak jako před pár týdny při vzájemném přátelském zápase.

Přes všechny obtíže a zdravotní problémy se všichni snažili dát do hry maximum a za to jim patří velká pochvala. Ti mladší bojovali proti starším soupeřům co jim síly stačili. A i přes nepříznivý vývoj skóre nikdo na duchu neupadal a hrál dál s maximálním možným nasazením.

Všichni se střídali na postech ve předu, vzadu, vlevo, vpravo. Branku hájili na střídačku Vojta M. a Tonda Kr.

Sice jsme obsadili na turnaji až páté místo, ale to není tak důležité jako to, že jsme do hry dali maximum, které jsme mohli v danou chvíli dát. Velká pochvala pro všechny.

Naše sestava: Milan, Sebík, Lukáš K., Kuba M. (G:2, A:1), Filip N., Tonda Kr. (GK), Vojta M. (GK), Kačka (C, G:1, A:1), Áďa, Tori