02. 06. 2012.

Turnaj MP v Lešanech – Pece A


Poslední mistrovský turnaj v sezóně jsme si  přijeli vychutnat. Přestože byl nominován za A-tým již podruhé Zdenda Hájek, bez omluvy se nedostavil a oslabil tak celý tým. Turnaj jsme tedy odehráli s jedním střídajícím hráčem. Pro některé to bylo opravdu dost a v posledním zápase již tahali nohy. První zápas jsme sehráli proti Teplýšovicím a bylo to opravdu vyrovnané utkání. Vedení 1:0 jsme ale neudrželi a nakonec prohráli 3:1. Soupeř nedostatky v technice bohatě dorovnal bojovností a přímočarostí a zaslouženě zvítězil.

Druhé utkání jsme sehráli proti domácím. Slabý soupeř vzdoroval jen chvíli a tak se góly sypaly. Napadalo jich tam celkem 18. Kluci byly jako nenasytní.

Ihned potom jsme sehráli poslední zápas proti Olbramovicím a bylo to opravdu těžké. Kluci už toho měli celkem dost a i přes velkou snahu jsme tahali za kratší konec zejména v proměňování šancí. Prohráli jsme 3:1.

Paradoxně jsme díky novému systému hodnocení turnaj vyhráli, přestože bychom při klasickém vyhodnocení byli třetí. Bylo to tedy přesně naopak než před týdnem v Olbramovicích, kdy jsme zkončili třetí, přestože jsme všechny porazili :-).

Kluci si to odmakali a můžou se těšit na krajské semifinále, které sehrajeme 9.6.2012 ve Vlašimi proti dalším 5 lídrům středočeských okresů. Držme jim všichni palce, je to opravdu pěkný úspěch. Všechny chválím za jejich podstivý výkon během celé sezóny a musím říci, že je opravdu vidět jejich růst. V poslední době již dokonce vídáme známky sehranosti a pokročilejší spolupráce, přestože v tréninku tomu nevěnujeme přílišnou pozornost.