02. 06. 2012.

Turnaj MP ve Vlašimi – Pece B


Naše Béčko sehrálo v sobotu 2.6.2012 poslední turnaj mladších přípravek, který tentokrát uspořádala Vlašim. Vrátili jsme se tedy na umělku UMT Kollárova. Bylo poměrně chladno, ale při naší vzpomínce na zimu, kterou jsme na zde zažili minule to nebylo zdaleka tak strašné. Navíc nás zahřálo jak kluci na výbornou sehráli zápasy a zaslouženě skončili na druhém místě.

Máťa Z. odchytal výborně všechny tři zápasy. Zdenda, Vojta K. a Filip zase odvedli spoustu práce v obraně. V útoku na soupeře převážně tlačili  Vojta D., Tonda, Honzík a Máťa P. Nutno ještě dodat, že Tonda to neměl lehké, protože toho od protihráčů schytal opravdu hodně a nejednou se ocitl na zemi.
V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Krhanic, který sice zvláště ze začátku statečně vzdoroval, ale konec zápasu skončil našim vítězstvím 8:1. Třikrát se trefil jak Vojta D., tak Tonda. Jednou se trefil Honzík a Máťa P. který zavěsil z voleje pravačkou po centru Vojty D..
Ve druhém zápase proti nám stál tým domácích, se kterým jsme naneštěstí nehráli tak dobře jako v předešlých dvou vzájemných zápasech a prohráli jsme 0:8.
Do třetího zápasu s týmem Pyšel jsme nevstoupili úplně tou pravou nohou a v půlce jsme prohrávali již 3:1. Pak ale kluci chytli druhý dech a vyrovnali na 3:3 Tonda pak za tohoto stavu proměnil pokutový kop odpískaný proti Pyšelům, který následoval po akci Vojty D. a Máti P., při které byl Máťa brankářem Pyšel stažen k zemi. I díky většímu hladu po vítězství se našim klukům podařilo zápas otočit a zvítězit konečným skóre 3:5. Tonda i v tomhle zápase zaznamenal hattrick. Po jednom góĺu vstřelil Vojta D. a Honzík.
Všem klukům patří velká pochvala a je vidět, jak jsou zápas od zápasu lepší a co hlavně – hrají jako tým.