17. 04. 2016.

Turnaj na Slavii a naše hráčky Káča, Tori a Bára v dresu Minervy FF


V neděli 17.4.2016 se naše tři hráčky ročníku 2007 – Káča (G:2), Tori a Bára v dresu Minervy FF zúčastnily turnaje dívčích Přípravek A (U11), který tentokrát pořádala Slávie Praha. Holkám se více než dařilo. Bára se začíná otrkávat a je na ní vidět velký pokrok. Dokonce si vyzkoušela brankářský post v druhé polovině zápasu proti Bohemians. Tori se cítí lépe spíše v obraně. Jde mnohem více do soubojů tělo na tělo a soupeřky to s ní začínají mít velmi těžké. Káča se tradičně tlačí dopředu kde je nebezpečná, ale začíná se i podctivě vracet.

Holky to mají v zápasech zpravidla s o dva až tři roky starším soupeřem hodně těžké a na týmy Slávie, Zbrojovky a Lokomotivy Brno tentokrát ještě neměly a nepodařilo se jim vstřelit ani jeden gól.

Ze souboje s Bohemkou se jim ovšem již podařilo vyjít vítězně s výsledkem 3:1 pro Minervu. Jeden gól si připsala Lucka. Kačka si připsala zbylé dva góly a další dvě střely těsně vedle tyče. Holky na Bohemku hodně tlačily a většina zápasu se odehrávala na soupeřově polovině.

Za čtrnáct dní je čeká druhý jarní turnaj soutěže, který tentokrát pořádá Lokomotiva Brno. Tak jim držte palce, ať se jim turnaj vyvede stejně a nebo ještě lépe než ten dnešní.