21. 02. 2015.

Turnaj SP v Sázavě


V sobotu 21.února jsme se již tradičně zúčastnili turnaje starších přípravek, který se konal v hale Sázavě. Našich sedm hráčů doplnili tři hráči týmu Netvořic. Kluci se navzájem znají a odpadlo tudíž nesmělé oťukávání.

V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Uhlířských Janovic, se kterým jsme po vyrovnaném zápase, ve kterém jsme udělali několik školáckých chyb, nakonec prohráli 2:3.

Ve druhém zápase jsme narazili na tým Suchdola. Po urputném boji a hektických posledních minutách, ve kterých soupeř obdržel červenou kartu, jsme otočili výsledek zápasu a gólem v poslední vteřině zvítězili 3:2.

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem Vlašimi. V tomto zápase jsme narazili na silného soupeře, který měl tým sestaven výlučně z ročníku 2004, na něhož jsme nestačili. Nedokázali jsme využít ani dvouminutové početní výhody a následné hry v přečíslení, které se nám dostalo po faulu na našeho hráče a červené kartě, dnes již druhé, kterou obdržel náš soupeř. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 1:5 pro Vlašim.

Ve čtvrtém zápase nás čekala domácí Sázava. Tu se nám bez dramatické zápletky podařilo porazit 1:2.

Před pátým zápasem nás čekala velká pauza.Kluci vypadli z tempa a v zápase s Čáslaví se nám nepodařilo skórovat, za to jsme dostali gólů požehnaně. Ale i kdybychom nebyli ospalí po dlouhé pauze a jídle, asi by se nám soupeře porazit nepodařilo. Zápas skončil výhrou soupeře 0:6.

V posledním zápase turnaje jsme se setkali s nám dobře známým týmem Ostředka. Opět po téměř hodinové pauze jsme ho porazili 4:1.

Na prvním místě turnaje se umístil tým Čáslavi, druhá skončila Vlašim. Na tyto dva týmy jsme dnes herně neměli. O třetím místě rozhodoval předposlední zápas mezi Sázavou a Uhlířskými Janovicemi. Abychom mohli hrát ještě o medaile, potřebovali jsme, aby Sázava vyhrála nebo remizovala. K tomu bohužel nedošlo a před posledním zápasem již bylo jasné, že i když vyhrajeme, na medaile to stačit nebude. Nakonec tedy na třetím místě skončil tým Uhlířských Janovic. Místo čtvrté obsadil náš tým. Na dalších místech pak skončili týmy Suchdolu, Sázavy a Ostředku.

Kryštof si odnesl individuální trofej pro nejlepšího brankáře.